АН Радник Хмельницький
АН Радник Хмельницький
Хмельницкий
Показать телефон
Рекомендовать

Аренда коммерческой недвижимости (7)

  • АН Радник Хмельницький
    42 000 грн/мес
    691 грн/м²

    Панаса Мирного ул., 39/1

    помещение свободного назначения
    60.8 м²
    сегодня
    Оренда комерційного приміщення в хорошому місці. Кінцева зупинка Озерної, прохідне місце. Чудово підійде для будь якого виду бізнесу. Є власний санвузол в приміщенні. Поряд є достатньо місця для паркування авто. Телефонуйте, домовимося про огляд.
    Риелтор
  • АН Радник Хмельницький
    8 000 грн/мес
    696 грн/м²

    Тернопільська ул., 17

    многофункциональное помещение
    11.5 м²
    1 нед. назад
    До оренди доступне приміщення в новому бізнес центрі! Південно-Західний район БЦ Локація
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АН Радник Хмельницький
    1 000 $/мес
    15 $/м²

    Старокостянтинівське шоссе, 26-А

    помещение для оказания услуг
    68 м²
    1 нед. назад
    Оренда салону краси в новому БЦ "Сіті Тауер"! В приміщенні: 6 перукарських місць; 3 місця для візажистів.: рецепшен; санвузол; можна доставити столи для декількох манікюрниць. Все нове! Є бойлер. Музичні колонки. Різноманітні підсвітки. Кондиціонер. Витяжки. Є тепловий лічильник. У БЦ є підземний паркінг. Для запису на перегляд і уточнення деталей - телефонуйте)
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АН Радник Хмельницький
    92 000 грн/мес
    200 грн/м²

    Романа Шухевича ул. (Курчатова), 6

    склад
    460 м²
    1 нед. назад
    Здаю складське приміщення на першому поверсі, площа 460м.кв. Висота - близько 8м. На світло є лічильник. Опалення (6місяців) - 60грн/м.кв., тобто 27600грн/міс. - працює під час відключення електроенергії. Доступ 24/7 Є охорона Парковка вільна денна і є платна (нічна) Санвузол - 2хв пройтись від приміщення, на першому поверсі. Заїзд для фури схематично показала на карті. Заведена потужність 250кВт/год. Під швейний цех не підходить. Для уточнення деталей оренди і запису на перегляд - телефонуйте!
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АН Радник Хмельницький
    20 225 грн/мес
    253 грн/м²

    Заречанская ул., 3/4

    многофункциональное помещение
    80 м²
    1 нед. назад
    Ідеальна локація! Свіжий ремонт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АН Радник Хмельницький
    93 984 грн/мес
    150 грн/м²

    Романа Шухевича ул. (Курчатова), 6

    многофункциональное помещение
    626.56 м²
    1 нед. назад
    Приміщення буде здаватись порожнім (все лишнє,що на фото - приберуть). Опалення працює навіть при відключенні електропостачання. Доступ можливий 24/7 Санвузол і душ на поверсі, Є два ліфти, один з них відкривається безпосередньо в дане приміщення. Цікавить оренда - телефонуйте, все розповім.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • АН Радник Хмельницький
    50 000 грн/мес
    200 грн/м²

    Старокостянтинівське шоссе, 3

    многофункциональное помещение
    250 м²
    1 нед. назад
    Просторе приміщення, яке можна розпланувати під себе! В приміщенні є лічильник на воду, електропостачання і теплопостачання. Бізнес центр в хорошій локації! Телефонуйте, домовимось про перегляд в зручний для Вас час.
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.